شرایط و قوانین خرید و فروش ارزهای دیجیتالی به شرح ذیل می باشد 

ثبت نام کاربران در سایت به نشانه ی مطالعه و پذیرفتن این توافقنامه و تمام قوانین آن است پس قبل از ثبت نام این توافقنامه را با دقت بخوانید: 

سایت آراد اکسچنج تابع قوانین جمهوری اسلامی می باشد و از هیچ گونه ارتباطی با سایتهای شرط بندی و قمار و صرافی های عیر مجاز ندارد .

۱_شما می توانید با ثبت نام در سایت و وارد شدن به ناحیه کاربری خود و کلیک بر روی خرید آنلاین در جدول ارز های دیجیتالی سفارش خود را ثبت کنید خرید از سایت اتوماتیک نبوده به دلایل امنیتی توسط اپراتورهای سایت سفارش انجام می شود

۲_احراز هویت در سایت الزامی می باشد ثبت نام در سایت باید با اطلاعات درست و حقیقی انجام شود و هم چنین آپلود کارت ملی ، کارت عابر بانک و عکس سلفی همراه کارت ملی برای احراز هویت ضروری می باشد سایت آراد اکسچنج از ارائه خدمات به افراد با مشخصات نامعلوم معذور میباشد. 

۳_ آراد اکسچنج این اطمینان را به کاربران می دهد تا از اطلاعات شخصی کاربران به طور کامل محافظت کند و محیط امنی را برای پرداخت آنلاین فراهم کند.

۴_لطفا در ارسال ادرس والت به هنگام سفارش تمام دقت لازم را داشته باشید . آراد اکسچنج هیچ گونه مسئولیتی را پس از ارسال به والت اعلام شده از طرف کاربر برعهده نمی گیرد و تمام موارد بر عهده خود کاربر می باشد.ضمنا دقت نمایید از والت های معتبر استفاده نمایید.

۵_امکان ثبت نام کاربران با مشخصات خود فقط برای یکبار امکان پذیر و در صورتی که ، اکانت کاربری فرد به دلایلی مثل رعایت نکردن قوانین سایت بسته شود امکان ثبت نام مجدد برای کاربر با همان مشخصات امکان پذیر نمی باشد.

۶_کاربر باید برای سفارش آنلاین و پرداخت از مشخصات حساب خود استفاده کند و در صورت مغایرت اطلاعات حساب با حساب کاربر، سفارش لغو خواهد شد .

۷_کاربر موظف است تا قبل از ثبت سفارش و پرداخت از صحت و درستی خرید خود اطمینان پیدا کند.سایت آراد اکسچنج هیچ گونه مسئولیتی را پس از انجام پرداخت بر عهده نمگیرد .

۸_در صورت کنسلی سفارش باید قبل از پرداخت آن را اعلام نمایند پس از انجام مراحل پرداخت سایت آراد اکسچنج مسئولیتی در قبال آن ندارد .

۹_امکان تغییر نام کاربری و هم چنین استفاده از چند نام کاربری برای یک فرد قانونی نمی باشد.

۱۰_آشنایی کامل با ارز دیجیتالی خریداری شده بر عهده مشتری است و آراد اکسچنج هیچ مسئولیتی را در آینده در قبال نوسانات ارزش ارز قبول نخواهد کرد.

۱۱_از در اختیار گذاشتن اکانت کاربری خود به دیگران و خرید و فروش برای افراد مختلف جدا خودداری کنید ، عواقب این کار بر عهده خودتان است و در صورت مشاهده ، ناحیه کاربری مشتری بسته خواهد شد .

۱۲_در صورت اشتباه  بودن آدرس کیف پول گیرنده آراد اکسچنج مسئولیتی را در قبال آن نمی پذیرد.

۱۳_اگر ثبت سفارش در ساعت غیر کاری شرکت توسط کاربر انجام شد و تا زمان شروع ساعت کاری شرکت ارزش ارز افزایش قابل تاملی داشت باشد برای متضرر نشدن شرکت با نرخ جدید انجام می شود

۱۴_ساعات خرید از سایت 24 ساعته و  همه روزه حتی ایام تعطیل میباشد.

۱۵_کلیه سفارشات بین ۳۰ دقیقه تا 3 ساعت پس از بررسی نهایی انجام میشود سفارشهای که بعد از ساعات کاری ثبت شود در روز بعد انجام می شود و در صورت اختلاف قیمت زیاد و ضرر دهی سایت با نرخ روز بعد انجام می گیرد 

-->